Perşembe, Mart 26

Düğünümüz Vaar!! :)Günlerdir bırakın sayfama bakmayı nete bile giremiyorum,düğün telaşı öyle bir arttı ki,işten 13.00 gibi gelip,gelinlikçiye,alışverişe,ev işlerine koşturuyorum :)

Gelinlğimi aldık,oturma odamız,yatak odamız,beyaz eşyalarımız,düğün yerimiz hemen hemen herşey tamam ama telaş nedense bitmek yerine artarak sürüyor :) Herkesin dediği gibi çok yorucu ama tatlı bir telaş. Gece yatağıma yattığımda sızıp kalsam da sabah huzurla uyanıyorum.

İnsanın sevdiği insanla aynı evi paylaşabilmesi,gönlünce evine eşya alması,düğün telaşı,yıllar görüşülememiş dostları görecek olmanın heyecanı. Herşey birbirine karışıyor ama hepsi de çok keyifli. Allah bu güzel duyguları herkese yaşatsın :)

Düğüne kadar beni mazur görmenizi istiyorum.Hepinizi çok özledim,blog dostlarımı çok çok merak ediyorum. Şu telaş bir bitsin günlerce oturup herşeyi okuyacağım,yazacağım :)

Hepinizi çok seviyorum. Lütfen dualarınızı eksik etmeyin.

Sevgiler..

* Canım Moonish'im kartını aldım çok çok ama çok beğendim ve mutlu oldum. İlk fırsatta fotosunu buraya ekleyeceğim ki herkes bu güzelliği görsün. Seni çok seviyorum,sonsuz teşekkür!

İzleyicilerime yeni dostlar eklenmiş,buralarda bir süre yokum,kaybolmazsanız hepinizi tanımak isterim :) Teşekkür ederim.
 

blogger templates | Make Money Online