Perşembe, Mayıs 19

An.

Korkuyorum.. Çok korkuyorum.. Sevdiğim insanları kaybetmekten, onların boşluğunu asla dolduramayacağımı hissetmekten, güçlü göründüğüm pek çok konuda beklemediğim bir anda yıkılıvermekten, iyi olamamaktan, iyi kalamamaktan, bazen hissedebileceklerimin gücünden, bazen de artık o duyguları hiç hissedemeyecek olmaktan, kırdıklarımı onarma şansım olmamasından yada kırıldıklarımı affetme şansı bulamamaktan, geri de kayda değer hiçbirşey bırakamamaktan, kimsenin hayatına birkez olsun dokunamamış olmaktan, hem gitmekten hemde geri de kalmaktan çok korkuyorum.. 

2 yorum:

Serkan yyk dedi ki...

Korkmak,
Iyi bir film izleyicisi olarak S. Holmes'in meşhur,
Duygu; kaybeden tarafta bulunan kimyasal bir kusurdur sözü geldi aklıma. Korku kaybedilen bir duygudur. Kusurun bu olsun ( yeterli inanç, tevafuk ve çokça yazmakla(ki okumuş da oluyor insan)) sorun giderilir..
Korku yenilemez.yenişemezsin korkuyla o sana hükmediyorsa. Bence süresiz ötelemektir kaybetmek. Dünya'dan Ahiret 'e gerisi taktir..

Şevval Elif SOLMAZ dedi ki...

Korkularım zaafım belki ama inanç herşeyin çıkış noktası. Bir İNŞİRAH herşeyi çözer :) Teşekkür ederim uzun zamandır yorum almamıştı bu sayfa :)

 

blogger templates | Make Money Online